Technologie

Podczas procesu projektowania i produkcji mebli bardzo dużą uwagę przykładamy do ich jakości, która bezpośrednio wynika z jakości zastosowanych materiałów, akcesoriów i mechanizmów. Przez lata działalności sprawdziliśmy i przetestowaliśmy niemalże wszystkie dostępne na rynku produkty z branży meblowej, możemy zatem zaproponować Państwu tylko te, które według nas są najlepsze. Używamy produktów renomowanych producentów, które są gwarancją niezawodności i bezproblemowe użytkowanie przez lata.

Lista producentów, których produkty lub rozwiązania stosujemy w naszych meblach:

blaty płyty

Płyty meblowe, blaty

Płyty laminowane są głównym elementem konstrukcyjnym wszelkich mebli. W naszych produktach stosujemy płyty firm Kronospan, Kronopol, Egger, Pfleiderer, Biurostyl. Oferują one wysoką jakość laminatów oraz szeroką gamę wzorów i kolorów. Płyty wiórowe laminowane cechuje duża sztywność materiału przy stosunkowo niewielkiej wadze.
fronty meblowe

Fronty meblowe

Proponujemy Państwu fronty meblowe wykonane z różnych materiałów, takich jak płyty laminowane drewnopodobne lub w jednolitym kolorze, płyty MDF lakierowane w połysku lub półmatowe (kolory wybieramy z palet ICA, RAL i NSC), fronty fornirowane, fronty stylizowane ramkowe z litego drewna, fronty z przyklejonym z przodu szkłem lacobel.
systemy przesuwne

Systemy przesuwne

W naszej ofercie szaf przesuwnych stosujemy rozwiązania sprawdzonych producentów. Wśród systemów przesuwnych wykorzystujemy produkty wiodących firm takich jak SEVROLL, RAUMPLUS, ALUPROFIL. Wypełnienie skrzydeł szafy stanowić może płyta laminowana, lustro bezpieczne, lacobel (szkło kolorowane) zestawione w dowolnej konfiguracji i wzorze.
akcesoria meblowe

Akcesoria meblowe, okucia

Nasze meble wyposażone są w akcesoria gwarantujące długie i bezproblemowe użytkowanie, stosujemy niezawodne produkty takich firm jak BLUM, HETTICH, GRASS, które zapewniają wysoką jakość wykonania jak również duży komfort i wygodę w eksploracji.